Memur Sen'e Davet Tercih EVET!


1723 | 06.04.2017
| |

Eğitim Bir Sen Ankara 6 Nolu Şube olarak düzenlediğimiz "Memur Sen'e Davet, Tercih EVET" konulu programımızı, Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Onursal Genel Başkanımız ve Meclis İdari Amirimiz Sayın Ahmet GÜNDOĞDU katılımlarıyla onurlandırmışlardır. Üyelerimizin yoğun katılım gösterdiği toplantıda açılış konuşması yapan şube başkanımız Sayın Uğur KOLSUZ: " Vatan söz konusu olduğunda bütün önceliklerini öteleyen sizler, tam bağımsız Türkiye'nin ilk adımının atılacağı 16 Nisan referandumunda da ülkemizi kaderiyle başbaşa bırakmayacak, şer odaklarını sevindirmeyeceksiniz. Bugün ki katılımınız, bu konuya vermiş olduğunuz önem bunu göstermektedir." dedi. 

Ankara Milletvekilimiz Sayın Ahmet GÜNDOĞDU'da:"Bu millet rejim değişikliğine 1923'te karar vermiş, kararından rahatsız değil. Rejim değişikliği için bu pakette zerre kadar öneri yok. Vatanın bölünmesine dair iftirayı da bu kapsamda ele almak mümkün. Bu paket vatanı bölecekse neden evet diyen MHP ve AK Parti'de, PKK, HDP ve CHP değil. Bu soruyu sormamızda bile "EVET"'in ne anlama geldiğini görmek mümkün olacaktır." diye konuştu.

Yoğun programının arasından toplantımızı onurlandıran Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Onursal Genel Başkanımız, Meclis İdari Amirimiz Ahmet GÜNDOĞDU'ya ve katılımlarıyla bizleri onurlandıran üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top